فرمانده سپاه سلماس:موفقیت جامعه نیازمند مدیریت جهادی است

دسته: آخرین اخبار , اجتماعی , پیشنهاد سردبیر , خبر جدید , خبر ویژه , سیاسی , شهرستان
بدون دیدگاه
پنج شنبه - ۱ آذر ۱۳۹۷
موفقیت جامعه نیازمند مدیریت جهادی است

علیرضا مدنی فرمانده سپاه سلماس گفت: موفقیت جامعه از تمامی لحاظ ها نیازمند حرکت و مدیریت جهادی و بسیجی وار است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرپیام؛فرمانده سپاه سلماس در همایش تجلیل از گروه های جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سلماس اظهار کرد:اگر در جامعه ما مدیریت بسیجی وار و جهادی نباشد ما با مشکل مواجه خواهیم شد.

وی گفت:بسیج در دوران دفاع مقدس جنگ را هدایت و رهبری کرد و باعث شد که ما در جنگ موفق شویم و این یک نمونه بارز از حرکتی جهادی بود که پیروزی های بزرگی را نصیب مردم جهادگر ایران اسلامی کرد.

مدنی افزود:ما در اوج تحریم در خیلی از موارد در دنیا جلوتر هستیم،ما در بحث هسته ای با روحیه جهادی و بسیجی حرکت کردیم و موفقیت کسب کردیم.

وی ادامه داد:ایران در بحث موشکی  زبانزد دنیا شده  و در بحث تولید موشک های نقطه زن و هدف زن در رتبه دوم قرار گرفته است، در حالیکه با کمترین هزینه از لحاظ مادی نسبت به نمونه های مشابه این موفقیت ها بدست آمده و این موفقیت ها به غیر از بهره وری از تفکر بسیجی و روحیه جهادی بدست نمی آمد.

فرمانده سپاه سلماس بیان کرد: اگر به عقب برگردیم دشمن جلوتر خواهد آمد که نتیجه آن برجام بود که شکست خوردیم؛ متاسفانه بعضی مسئولان و افراد در سرکار هستند که نباید باشند و بعضی افراد هم هستند که باید در کار باشند که نیستند.

وی اشاره کرد:در عصر حاضر حکومت ما تنها حکومتی اسلامی است که استقلال دارد و متکی به دیگر کشورها نیست.

در پایان این مراسم از زحمات جهاد گران بسیجی فعال در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سلماس تقدیر بعل آمد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴
برچسب ها: