نماینده ولی فقیه در سپاه شهرستان سلماس:تفکر بسیجی عامل برون رفت از تمام مشکلات جوامع انسانی است

دسته: آخرین اخبار , اجتماعی , پیشنهاد سردبیر , خبر ویژه , سیاسی , شهرستان
بدون دیدگاه
جمعه - ۲ آذر ۱۳۹۷

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرپیام؛نماینده ولی فقیه در سپاه شهرستان سلماس در سخنرانی پیش از خطبه های  نماز جمعه شهرستان سلماس اظهار داشت: امروز تمام ملت های دنیا به صحیح و کارگشا بودن تفکر بسیجی ایمان پیدا کرده اند چرا که با ایجاد و پایه گذاری این تفکر توسط بنیان گذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره)  ملت بزرگ ایران اسلامی از همه بن بست ها عبور کرده اند.

وی گفت: استکبار جهانی و تمام دشمنان اسلام در تلاش اند که از هر روزنه ای برای نفوذ و تخریب دولت ها و ملل اسلامی استفاده کنند و تفکر اسلام که رهایی بخش ترین تفکر در جهان می باشد و با منافع مستکبرین و زورگویان عالم متناقض است را نابود نمایند.

وی افزود: خوشبختانه هر کجا که استکبار جهانی و استعمار پیر برای زورگویی به ملتها وارد شده اند ، تفکر بسیجی و روحیه آزادی طلبی نشئت گرفته از گسترش ایدئولوژی انقلاب اسلامی ایران باعث عدم پیشروی آنان شده است .

حجت‌الاسلام جعفر نژاد تاکید کرد: در کشور عراق و سوریه تلاش بسیار زیادی از سوی آمریکای جنایتکار انجام شد که با ایجاد تفرقه بین مسلمانان بتوانند منافع خود را پیش ببرند ولی با انتشار تفکر بسیجی در بین این ملتها، شش سال تلاش و سرمایه گذاری آنان نابود شده و هیچ کاری از پیش نبردند .

وی با تاکید بر لزوم گسترش تفکر انقلابی و بسیجی در حفظ یکپارچگی ملت های مسلمان جهان افزود: امروز بایستی بر مشترکات اهل تسنن و تشیع تاکید ویژه ای داشته باشیم و با حفظ وحدت در این زمینه به پیشرفت همه جانبه برسیم.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳
برچسب ها: