رابط نمایندگی آستان قدس رضوی در سلماس:جذب خادمیار و کمک به مستضعفین از اهداف دفتر آستان قدس رضوی است

دسته: آخرین اخبار , پیشنهاد سردبیر , خبر جدید , خبر ویژه , شهرستان
بدون دیدگاه
یکشنبه - ۱۳ آبان ۱۳۹۷
جذب خادمیار و کمک به مستضعفین از اهداف دفتر آستان قدس رضوی است

یحیی رحیم زاده: خدمت به محرومین و نیازمندان و بهره مندی از توان معنوی این آستان در حل مشکلات فردی و اجتماعی محرومین و مستمندان سرلوحه کار ماست.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرپیام؛رحیم زاده ، رابط نمایندگی آستان قدس رضوی در شهرستان سلماس در گفتگو با خبرنگاران :یکی از اهداف مهم این دفتر جذب خادم یار  برای خدمت به زائران در حرم مطهر رضوی است.

رحیم زاده افزود:افراد علاقمند و مشتاق به خدمت در حرم مطهر رضوی می توانند از طرق مراجعه به سامانه آستان قدس رضوی و درخواست خادم یاری و اخذ پرینت و ارائه به دفتر نمایندگی نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

رابط نمایندگی آستان قدس رضوی در سلماس در ادامه به اهداف راه اندازی این دفاتر اشاره کرده و گفت:از  اسفند ۹۶ تا آخر مهر ۹۷ از محل هدایای آستان قدس رضوی و افراد خیّر برای ۱۳۹ خانوار به میزان ۴۰۰ میلیون ریال ارزاق و سید غذایی اهدا شده است.

وی در ادامه بیان داشت:با هماهنگی این دفتر با برخی پزشکان، آزمایشگاه ها و مراکز رادیولوژی و سونوگرافی افراد نیازمند معرفی شده به صورت رایگان معاینه و مداوا می شوند.

رحیم زاده رابط نمایندگی آستان قدس رضوی در سلماس از واقفین خواست تا در صورت تمایل به کمک به نیازمندان منطقه نسبت به وقف ملک یا مال با این دفتر جهت انجام اقدامات لازم همکاری کنند.

وی با تاکید بر هدف مهم شناسایی افراد نیازمند واقعی و ایتام برای کمک اظهار داشت: اعطای وام به افراد نیازمند دارای مهارت با اولویت اشتغال رایی و اهدای جهازیه به دختران دم بخت با خانواده های کم درآمد از برنامه‌ های این تولیت است.

وی در پایان خاطر نشان ساخت:کمک های نقدی مردم در قالب قبوض آستان قدس رضوی به حساب این آستان واریز و بلافاصله به میزان دو برابر وجه واریزی لوازم و مایحتاج اساسی برای توزیع بین خانواده های بی بضاعت از طرف آستان ارسال می شود.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۴
برچسب ها: