گروههای جهادی سلماس به مناطق محروم اعزام شدند

دسته: آخرین اخبار , پیشنهاد سردبیر , خبر جدید , شهرستان , گزارش و گفتگو
بدون دیدگاه
یکشنبه - ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
گروههای جهادی سلماس به مناطق محروم اعزام شدند

مسئول بسیج دانشجویی سلماس گفت: 57 نفر از خواهران بسیج دانشجویی در قالب 12 گروه به مناطق محروم اعزام شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرپیام؛محمود قاسمی زاد تمر امروز در مراسم اعزام گروه های جهادی بسیج دانشجویی سلماس اظهار داشت: ۵۷ نفر از خواهران بسیج دانشجویی در قالب ۱۲ گروه جهادی  به روستاهای محروم اعزام می شوند.

وی افزود : کلاس های تقویتی،علمی و فرهنگی و اجتماعی و بصیرتی از جمله فعالیت هایی است که در طول ۱۰ روز  توسط این گروه ها در مناطق محروم در جهت رفع کاستی‌ها برگزار می شود.

حسین پوراسماعیل معاون هماهنگ کننده سپاه سلماس نیز در این باره گفت: بر اساس هدف گذاری‌های انجام گرفته و فرمایش مقام معظم رهبری در مورد ماموریت های بسیج سازندگی، تشکیل و اعزام گروه های جهادی به مناطق محروم و کم برخوردار از اهداف گروه های جهادی است.

وی افزود: اردوهای جهادی با هدف محرومیت زدایی در عرصه های مختلف از جمله فرهنگی،آموزشی،عمرانی، کلاس های اجتماعی و بصیرتی و اعتقادی برگزار می شود و با توجه به اینکه، یک بُعد از محرومیت در واقع شامل محرومیتهای عمرانی و مادی می شود و از نگاهی دیگر محرومیت آموزشی، اعتقادی، فکری را می‌توان نام برد که در مناطق کم برخوردار به وفور یافت می شود.

وی ادامه داد: دانشجویان امروز با تاسی از فرمایش مقام معظم رهبری در زمینه “آتش به اختیار” با تلاش و علاقه بیشتر نسبت به قبل در صدد محرومیت زدایی و با حرکتی جهادی نسبت به رفع کاستی های موجود در مناطق محروم اقدام می کنند.

این مسئول تصریح کرد: خدمت به خلق و محرومین از سیره ائمه اطهار و معصومین است و امروز نیز جوانان مومن و انقلابی با الگو قرار دادن آنها قدم در راه پیشوایان دین گذاشته و با حضور در مناطق محروم، خدمت رسانی و خودسازی می کنند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۳
برچسب ها: