فرمانده انتظامی شهرستان سلماس خبر داد:افزایش۲۸ درصدی کشفیات مواد مخدر در سلماس

دسته: آخرین اخبار , اجتماعی , ارسالی دانا , پیشنهاد سردبیر , خبر جدید , خبر ویژه , شهرستان , گزارش و گفتگو
بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۹ اسفند ۱۳۹۶
افزایش۲۸ درصدی کشفیات مواد مخدر در سلماس

فرمانده انتظامی شهرستان سلماس از افزایش28 درصدی کشفیات مواد مخدر در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ حسین رمزی در گفت و گو با  پایگاه خبری تحلیلی آذرپیام؛ با ارائه عملکرد نیروی انتظامی این شهرستان در طول ۱۱ماهه سال ۹۶ گفت: تلاشهای مامورین زحمتکش انتظامی و تعامل خوب مردم با این مجموعه سبب شده تا کشفیات مواد مخدر در سطح سلماس نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۸ درصد افزایش داشته باشد.

رمزی بیان کرد: آمار جرایم مربوط به شرارت شامل چاقوکشی، تهدید،‌ ایجاد رعب و وحشت و… نشانگر  ۷۵ درصد کاهش نسبت به ۱۱ ماهه سال ۹۵در سطح می باشد و در حوزه نزاع و درگیری هم شاهد ۶ درصد کاهش جرایم در این زمینه نسبت به مدت مشابه سال گذشته هستیم.

فرمانده انظامی سلماس همچنین با اعلام کاهش ۱۸ درصدی وقوع جرایم مربوط به سرقت در سلماس در خصوص اقدامات اخیر این مجموعه در راستای کشف سرقت خاطرنشان کرد: در ماموریت اخیر مجموعه نیروی انتظامی سلماس دو نفر سارق منازل این شهرستان دستگیر شدند که در اعترافات خود به ۱۵ فقره سرقت از منازل مردم در این شهرستان اعتراف نموده اند و ارزش کالاهای مکشوفه از این دو متهم بالغ بر ۳ میلیارد ریال می باشد.

وی همچنین با اعلام خبر دستگیری ۴ سارق باغات این شهرستان تصریح کرد: این سارقان ۲۳ فقره سرقت از باغات شهرستان به ارزش ۳۰۰ میلیون ریال انجام داده بودند.

فرماده انتظامی سلماس خاطرنشان کرد: دو نفر سارق خودو نیز در اقدامی پلیسی در شهرستان به دام قانون افتادند و در این زمینه دو دستگاه خودروی پراید سرقتی نیز کشف شد.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سلماس با تقدیر از حسن همکاری مردم شریف سلماس با مجموعه نیروهای انتظامی اذعان کرد: از شهروندان عزیز تقاضا داریم ماموران خدمت‌گذار و دلسوز نیروی انتظامی را با اعلام گزارشات خود به شماره فوریتهای پلیسی ۱۱۰، یاری نمایند.

 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۳
برچسب ها: