عضو كميسيون امنيت ملي مجلس:ایران به برکت انقلاب اسلامی قادر است امنیت ۵هزار کیلومتر آنطرف تر از مرزهای خود را تامین کند

دسته: آخرین اخبار , اجتماعی , ارسالی دانا , بین الملل , پیشنهاد سردبیر , خبر جدید , خبر ویژه , سیاسی , شهرستان
بدون دیدگاه
یکشنبه - ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
ایران به برکت انقلاب اسلامی قادر است امنیت ۵هزار کیلومتر آنطرف تر از مرزهای خود را تامین کند

عضو كميسيون امنيت ملي مجلس گفت: ایران به برکت انقلاب اسلامی قادر است امنیت 5هزار کیلومتر آنطرف تر از مرزهای خود را تامین کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرپیام؛ راهپیمایی پرشکوه ۲۲ بهمن همزمان با سراسر کشور باحضور۳۵هزارنفری آحاد مختلف مردم این شهرستان برگزار شد.

شهروز برزگر کلشانی نماینده مردم سلماس و عضو کمیسیون امنیت ملی در مجلس در این مراسم،‌ ضمن تبريك دهه فجر و تسليت ايام فاطميه گفت: دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی از سال۵۷ تا کنون به هر نحو ممکن قصد دست اندازی و فتنه اگنیزی در میان مردم ایران ا داشتند در اما بصیرت و هوشیاری و اقدام به موقع مردم همواره آرزوی خام دشمنان را ناکام گذاشته است.

برزگر اظهار کرد: ایران به برکت انقلاب اسلامی امروز قادر است امنیت ۵هزار کیلومتر آنطرف تر از مرزهای خود را تامین کند و ین درسایه مقاومت و ایستادگی مردم و قدرت دفاعی موشک های محقق شده است.

وی افزود: مردم امروز از مشکلات اقتصادی و معیشتی نارضایتی دارند ولی به دشمنان هم اجازه سظواستفاده از مطالبات خود را نمی دهند و در دفاع از انقلاب و پاسداشت میراث خون مطهر شهدا و امام عزیز و تبعیت از رهبر معظم انقلاب، یک دل و یک صدا امروز به میدان آمده اند تا پشتیبانی خود را از این نظام مقدس به جهانیان اعلام کنند.

این عضو کمیسیون امنیت ملی در مجلس با اشاره به‌ تجمعات و اعتراضات در کشور، خاطرنشان کرد: در ناآرامی های اخیر عده ای خودفروخته شعارهای اقتصادی و مطالبه گرایانه مردم را به شعارهای ضدنظام  و ضدرهبری تبدیل کردند اما مردم بیدار ایران اسلامی باز هم این یاوه گویان را در رسظیدن به مقاصد پلیدشان ناکام گذاشتند.

برزگر تصریح کرد: رسیدگی به مشکلات و مطالبات مردم در این برهه از تاریخ انقلاب اسلامی امری ضروری است و باید با طبعیت از منویات مقام معظم رهبری، ‌اجازه نفوذ و فتنه انگیزی به دشمنان این ملت ندهیم.

 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۵
برچسب ها: