عضو کمیسیون امنیت ملی در مجلس:زندگی همراه با اتحاد مسیحیان و مسلمانان در ایران موجب ناکامی دشمنان انقلاب اسلامی شده است

دسته: آخرین اخبار , اجتماعی , ارسالی دانا , خبر جدید , خبر ویژه , شهرستان
بدون دیدگاه
پنج شنبه - ۱۹ بهمن ۱۳۹۶
زندگی همراه با اتحاد مسیحیان و مسلمانان در ایران موجب ناکامی دشمنان انقلاب اسلامی شده است

عضو کمیسیون امنیت ملی در مجلس گفت: زندگی همراه با اتحاد مسیحیان و مسلمانان در ایران موجب ناکامی دشمنان انقلاب اسلامی شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرپیام؛ به مناسبت ایام مبارک دهه فجر، جشن پیروزی انقلاب اسلامی با حضور نماینده مردم سلماس در مجلس، فرماندار، امام جمعه و اعضای شورای اداری شهرستان سلماس و شرکت اقلیت های دینی در کلیسای روستای خسرو آباد  برگزار شد.

شهروز برزگر نماینده مردم سلماس و عضو کمیسیون امنیت ملی در مجلس شورای اسلامی در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی و تبریک ایام دهه فجر به همه هم میهنان عزیز گفت: زندگی مسالمت آمیز و همراه با اتحاد و اتفاق مسیحیان و مسلمانان در ایران سبب شده تا دشمنان نتوانند رخنه ای در میان آحاد و اقلیتهای دینی ایران داشته باشد.

برزگر بیان کرد: فداکاری ها و از خودگذشتگی های مسیحیان عزیز به عنوان ایرانی در جبهه های ۸ سال دفاع مقدس در دفاع از نظام جمهوری اسلامی و انقلاب برهیچ کس پوشیده نیست.

کشیش آشوری، کلدان کاتولیک هرمز اصلانی همچنین در ادامه این مراسم ضمن تبریک پیروزی انقلاب شکوهمند ایران اسلامی اظهار کرد: تحولاتی که انقلاب اسلامی ایران در عرصه های مختلف فرهنگی، اقتصادی  و اجتماعی به وجود آورد، زمینه فعالیت و زندگی احترام آمیز و آزادانه اقلیت ها و ادیان الهی دیگر را فراهم نمود.

اصلانی با عنوان اینکه پیروان ادیان توحیدی خود را عضوی از این جامعه ایران می دانند، اضافه کرد: در سال های بعد از پیروزی انقلاب همواره تاکید کرده ایم به قیومیت کشور بیگانه نیاز نداشته و هر مشکلی را در چارچوب نظام رفع کنیم.

فرماندار سلماس نیز در این مراسم بر لزوم اتحاد و اتفاق بین تمام مردم ایران در برابر توطئه افکنی های دشمنان میان اقلیت های دینی تاکید کرد.

جواد جبارزاده تصریح کرد: تمام مردم ایران بدور از هرگونه تبعیض میان اقلیت های دینی و مذهبی در کنار هم زندگی آرام و خوبی دارند و برای حفظ و حراست از کشور و انقلاب از هیچ تلاشی فروگذار نیستند.

عباس محمدزاده بخشدار سلماس نیز در این مراسم با اشاره به پیشرفت های کشور در عرصه های مختلف اظهار کرد: پیشرفتهای ایران در زمینه های نظامی، علمی، پژوهشی ، هسته ای و پزشکی همه و همه در سایه وحدت و تلاش همه مردم با هر دین و مذهبی حاصل شده و ایران را به عنوان یکی از برترین کشورهای منطقه و جهان مطرح ساخته است.

گفتنی است این مراسم با اهداء جوایز به تعدادی از اقلیت های دینی به پایان رسید.

 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۴
برچسب ها: