تجمع بزرگ صیانت از حریم خانواده در شهرستان سلماس برگزار شد

دسته: آخرین اخبار , ارسالی دانا , خبر جدید , خبر ویژه , گزارش و گفتگو
بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۲۱ تیر ۱۳۹۶
تجمع بزرگ صیانت از حریم خانواده در شهرستان سلماس برگزار شد

تجمع بزرگ صیانت از حریم خانواده بمناسبت هفته حجاب و عفاف به همت جامعه بسیج زنان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان سلماس و با حضور حجت الاسلام کریم حسینخانی رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در استان ، سرهنگ پاسدار حسین پور اسماعیل معاون هماهنگ کننده سپاه سلماس در محل پارک چمران برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرپیام؛ تجمع بزرگ صیانت از حریم خانواده بمناسبت هفته حجاب و عفاف به همت جامعه بسیج زنان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان سلماس و با حضور حجت الاسلام کریم حسینخانی رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در استان ، سرهنگ پاسدار حسین پور اسماعیل معاون هماهنگ کننده سپاه سلماس در محل پارک چمران برگزار گردید.

حجت الاسلام کریم حسینخانی من گرامیداشت ۲۱ ام تیرماه روز حجاب و عفاف و هفته ای که به این نام اختصاص یافته گفت: علت نامگذاری چنین روزی این است که مردم مشهد برعلیه قانون کشف حجاب رضاخانی در حرم رضوی به فتوای مرحوم آیت‌الله بهلول قیام کرده و گارد شاه آن روز هتک حرمت حرم و مردم مسلمان را مورد تجاوزو تعدی قرار دادند.

رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در استان ادامه داد: اروپایی ها به رضا شاه القا کرده بودند که برای اینکه به توسعه برسید باید حجاب را از جامعه تان حذف کنید و امروزه نیز دشمنان با تجهیز رسانه‌ای و دستگاه‌های تبلیغی در این راستا حرکت میکنند.

مسئول دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه آذربایجانغربی با اشاره به برنامه های وسیع دشمنان تصریح کرد : امروزه دشمن با برگزاری برنامه هایی همچون “آزادی های یواشکی” و “چهارشنبه‌های سفید” به دنبال حیازدایی و محو باورهای اسلامی از بانوان ماست و سنگر حجاب دژ مستحکمی در مقابل توطئه های دشمنان است.

حجت الاسلام حسین خانی در جمع بانوان سلماس تاکید داشت: ساده اندیشی است اگر فکر کنیم بدحجابی هایی که امروزه ترویج میشود توطئه دشمن نیست زیرا حجاب رمز عفت و حیا و عفت موجب حفظ بنیان خانواده و خانواده نیز اساس تحکیم بنیانهای جامعه اسلامی است.

وی در پایان با اشاره به وظایف انقلابیون علی الخصوص بانوان مسلمان در جامعه امروز گفت: امروز وظیفه اصلی ما امربعمروف و نهی از منکر و آگاهی بخشی در جامعه ماست.

سرهنگ پوراسماعیل معاون هماهنگ کننده سپاه سلماس نیز ضمن سخنرانی در خصوص هجمه های تبلیغاتی دشمنان گفت: دشمنان با تجهیز هزاران رسانه ماهواره‌ای و بیش از ده هزار برنامه مختلف و فضای مجازی جهت خدشه‌دار کردن عفت زنان و غیرت زدایی از مردان مسلمان و خانواده را بعنوان رکن اصلی امت اسلامی هدف گرفته اند.

لازم به توضیح است که همزمان با برگزاری تجمع صیانت از حریم خانواده ، کارگاه های مشاوره و پاسخ به شبهات و نیز نمایشگاه پوستر و ایستگاه انتشار محتوا از طریق بلوتوث در محل پارک چمران دائر گردیده بود.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۶
برچسب ها: